Nástupcem Buffona bude Szczesny

Trenér Juventusu, Massimiliano Allegri, má jasno ohledně toho, kdo v budoucnosti nahradí v brance Staré Dámy Gigi Buffona.Nástupcem Gigi Buffona bude Szczesny. Přesvědčen je o tom mimo mnoho jiných také trenér Juventusu. Reaguje tak na nedávný rozhovor brankáře Juventusu, který prostřednictvím tisku vyzval mladého brankáře AC Milán k příchodu do Juventusu.

„Juventus udělal nejlepší možné rohodnutí, když se rozhodl přivést do klubu Szczesnyho rok před tím, než Gigi skončí s profesionálním fotbalem. Donnarumma je ještě mladý, má se co učit a ještě si proklestit svou cestu. Buffon s Szczesnym mají výborný vztah a perfektně spolu spolupracují,“ dodal na tiskové konferenci před pohárovým derby trenér Juventusu.

Právě i ve středečním utkání Juventusu s Turínem bude branku Juve strážit polský brankář, Buffona totiž nadále limituje zranění. Poraněné lýtko drží italského brankáře mimo hru již od utkání proti Neapoli a ohrožuje také rekordní milník. Gigi Buffon by se totiž v této sezóně mohl stát hráčem s největším počtem odehraných zápasů v Serii A. Momentálně drží druhou příčku za Maldinim a aby se dostal na metu nejvyšší, musel by odehrát všechna utkání jarní části Serie A. Nemožné? Nechme se překvapit.

 

Přečtěte si také...